Aralık 2016 Faaliyetlerimiz

0
333

1964 yılında hizmet alanında faalyetlerine başlayan Mudo, 12 metrekarelik alanla İstanbul’ da faaliyetlerine başladı. Çağdaş ve kaliteli duruşuyla günden güne büyümeye devam eden Mudo Markasında ihtiyaç duyulan bir çok ürün beğeninize sunulmaktadır.

Mudo Ivr seslendirme hizmetimizi tamamladık. Çalışmamız 2 günde teslim edildi. Mudo Ivr seslendirme çalışmamızda ekibimden Bahar seslendirmemizi tamamladı. Mudo Ivr seslendirme çalışmamızı player dan dinleyebilirsiniz.Kullanımda kaliteli ve tasarımda muhteşem ürünleri bir araya getiren Türkiye’ nin kurumsal firmalarından İkea için anonslarımızı tamamladık.

İkea mağaza anonsları ve İkea çağrı merkezi anonslarını tamamladık. İkea seslendirmelerimiz Tuğba tarafından Türkçe ve İngilizce olarak seslendirildi. Anonslarımız güncel olmasıyla birlikte 1 haftada tamamlandı. Anons örneklerimizi Türkçe ve İngilizce olmak üzere dinleyebilirsiniz.

Yukarıdaki Playerdan İkea mağazaları için hazırladığımız anonslardan birini dinleyebilirsiniz.

 

Engilish Home, dönemin en çok konuşulan ürünlerini, size özel fiyatlarla evlerinize sunuyor.

Engilish Home Santral seslendirme hizmetimiz tamamlandı. Bu hizmet alımı Türkçe seslendirme olarak gerçekleşti. Ekibimizden Bahar seslendirmen olarak görev aldı. Seslendirme çalışmamız 1 gün içerisinde firmamıza teslim edildi. Playerdan çalışmamızdan bir bölümü dinleyebilirsiniz. Sizde santral seslendirme hizmeti almak isterseniz vakit kaybetmeden bize lütfen ulaşın.

Pronet, İnteraktif Güvenlik Görüntüleme sistemlerinde Türkiye’nin en korunaklı markası..  Teknolojiyi yakından takip eden ve müşterilerine en güvenli hizmeti sunan Pronet ile tanışmadıysanız, güvende değilsiniz.  Can ve mal kaybını önleyen sistemleriyle sizde Pronet’ in avantajları ile paylaşın.

Pronet Santral seslendirme hizmetinde Santral Anons’u tercih etti. Pronet seslendirme hizmetinde Türkçe ve İngilizce dili tercih edildi. Bu çalışmamızda ekibimizden Emel stüdyomuzda bulundu.

 

Türkiye’nin üretim alanında bilinen en önemli firmalarından Kale kilit Santral Anons çalışmaları tamamlandı.1957 yılında ilk imalathanesi kurulan Kale kilit, Türkiye’ de kilit alanında ilk ihracatını yapan şirketi olarak tarihe geçti. Müşteri odaklı çalışmalarının vermiş oldjuğu başarılarla günden güne sanayisi büyüyen Kale Kilit, alanında lider olmaya devam ediyor.

Kale Kilit santral anons çalışmasını tamamladık. Kale Kilit santral anons çalışmasında seslendirmenlerimizden Bahar görev aldı. Seslendirmemiz 1 iş gününde tamamlandı. Çalışmamızın seslendirme örneğini dinleyebilirsiniz.

TEILEN

CEVAP VER