Ekim 2016 Faaliyetlerimiz

0
293

Üretim Faaliyetlerine 1972 yılında başlayan Anadolu Motor, Honda, Lombardini markalarının parçalarının üretimi ve Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. LS TRAKTÖR, LANDINI, SOLIS, HİTACHİ gibi markalarla Türkiye’ nin hizmet alanını geliştirmiştir.

Santral seslendirme Faaliyetlerinde Anadolu motor, firmamıza güvendi ve ekibimizden Bahar ile anons işlemini tamamladı.Anadolu motor santral seslendirme çalışmamızı dinlemek için playerımızı kullanabilirsiniz.

 

Oyak Yatırım, geniş hizmetiyle ve teknolojik altyapısıyla ve tartışmasız iyi bir ekibiyle yatırım sektörünün tartışmasız tek lideri olmaya devam ediyor. 1982 yılında Ordu’ da kurulan Oyak Yatırım, büyümeye devam ediyor. Ülkemizde 10 ilde faaliyetlerini sürsüren Oyak Yatırım ve Oyak Bnak santral seslendirme çalışmalarında Santral Anonsu tercih etti.

Oyak yatırım santral seslendirme çalışmalarında Tuğba görev aldı.Hizmetimiz Türkçe ve İngilizce olarak gerçekleşti. Aynı gün içerisinde tamamlanan hizmetimiz, firmamıza sorunsuz teslim edildi. Kullanımına başlayan Oyak Bank ve Oyak Yatırım seslendirme hizmetimizin örneğini aşağıda bulabilirsiniz.

 

Geleneksel Tadlardan, Sağlıklı Ürünler Üretiyoruz: Gruppo..2004 yılında ülkemizde faaliyete başlayan Gruppo, santral seslendirme ve anons çalışmalarında firmamızla beraber çalıştı. Yemek sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine odaklı firmamız franchise lisansı ile tüm firmalarını tek bir çatı altında topladı.

Gruppo anonslarını  seslerimizden Bahar seslendirdi. Türkçe Karşılama Anonsu olarak alınan bu çalışmamız aynı gün içerisinde aktif hale getirildi. Sizde profesyonel santral anons hizmeti almak isterseniz, letişim bölümünden bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

 

  Halk Emeklilik ve Halk Bankası çağrı merkezi Anonslarımız tamamlandı. Güncel anonslar ile interaktif ilerleyen Halk Bankası projesinde, seslendirmenlerimizden Bahar görev aldı. Türkçe seslendirme işlemimiz şu anda çağrı merkezi ve genel merkezlerde aktif olarak kullanımda. Sizinde sanral anons ya da seslendirme talepleriniz bulunursa seçeceğiniz ses ile birlikte teklif istemeyi ihmal etmeyin.

 

 

 

 

TEILEN

CEVAP VER