Haziran Ayı Faaliyetlerimiz

0
161

Modern Kadınların tarzları Adil Işıkla canlanıyor. Türkiye’ nin giyim sektörünün ihtişamlı markalarının santral seslendirmeleri ve santral anonsları Sibel Seslendirme ile hayat buldu. Değerli markamızın seslendirmelerde tercihi Bahar yönünde oldu. Çok kısa zamanda farklı projelerde bir arada bulunacağımız Adil Işık santral anonsu çalışmasını dinleyebilirsiniz.

Chakra Ev tekstil ürünleri…

Dokunmanın büyüsüne kapılanlar, Chakra ile mutlulukla buluştu. Chakra için santral anons çalışmalarında İrem, stüdyomuzdaydı. Santral anonsumuz yayına alındı. Santral fon müzik seçimlerinde firmamızdan hizmet alan Chakra, soft bir müzik tercihinde bulundu. Şu an aktif olarak çağrı merkezleri ve genel merkezlerinde seslendirmelerimizi dinleyebilirsiniz.

 

Türkiye’ nin alanında en iyi markalarının sesi olan seslendirme ajansımız İstikbal-Bellona-Mondi markalarının çağrı merkezi karşılama anonsları ve santral anonsu stüdyomuz tarafından gerçekleşti.Bu hizmetimizde Bahar Mikrofon başındaydı. Çalışmamızın detayı hakkında bilgi edinmek isterseniz iletişim bölümünden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

TEILEN

CEVAP VER