Kasım 2016 Faaliyetlerimiz

0
314

    1992 yılından beri sektörde öne çıkan ve başarılı birçok projeye imza atan Sur Yapı, kendi sektöründe sahip olduğu önce kimliğiyle ürün geliştirme, mimarî yapım ve üretim alanlarında çalışıyor. Konut, ofis, AVM ve karma projeleri ile site yönetimleri ile AVM projelerinin kiralama ve yönetimi konularında hizmet veriyor. İnşaat sektöründe başlayan faaliyetlerine, enerji sektöründe de devam ediyor.

Santral Anons olarak uzun yıllardır kurumsal firmalara seslendirme ve santral anons hizmetleri veriyoruz. Santral anonsunu tamamladığımız Sur Yapı Projeleri’nin, Türkçe ve İngilizce olarak hazırladığımız çalışmaları son haline geldi. Gerçekleşen seslendirmeler Behice tarafından stüdyoda kayda alındı. Okumalar, proje onayının hemen ardından, ertesi gün teslim edildi. Seslendirme çalışmamızı linkten dinleyebilirsiniz.

 

Yoğun şehir hayatını kolaylaştıran çözümler sunan, toplu ulaşım hizmetleri konusunda 1871’den bu yana çalışmalarına devam eden İETT, şehrin tüm noktalarına servis vermeye devam ediyor. Çevreye karşı duyarlı bir çalışma prensibini benimseyen İETT ve son yıllarda ulaşım yükünün büyük kısmını üstlenen Metrobüs, alternatif enerji kaynaklarını da doğru yönetebilen kurumlara örnek teşkil ediyor.

İETT ve Metrobüs anonsları için Türkçe ve İngilizce seslendirmeleri tamamlayan Emel, çalışmayı 1 gün içinde tamamladı. Metrobüs durak anonsları ile yine Metrobüs uyarı anonslarının seslendirmesini yapan Emel, kurumsal ve profesyonel bir seslendirme gerçekleştirdi. Çalışmaları tamamlanan anonslara aşağıdaki playerdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Emaar Türkiye Emaar Properties PJSC’nin ülke iştiraki olan Emaar Türkiye, İstanbul’da yer alan ilk ofisini 2006 yılının Haziran ayında açtı. Dünyada tanınan, öncü gayrimenkul şirketlerinden biri olan Emaar, ilk olarak Toskana Vadisi projesiyle Türkiye pazarına adım attı. 2009 yılında hayata geçen projeden sonra Emaar Square projesi ile ikinci büyü projesini gerçekleştirecek olan Emaar, Çamlıca’da konut, ofis ve otelin bir arada bulunduğu bir kompleks hayata geçiriyor.

Emaar Türkiye’nin santral anons seslendirmelerini yapan Santral Anons ise, proje onayını takiben 1 gün içinde okumaları teslim etti. Türkçe ve İngilizce olarak, iki farklı dilde yapılan seslendirmeler, Behice tarafından tamamlandı. Emaar Türkiye’ye ait anonsu dinlemek için linke playerdan ulaşabilirsiniz.

 

1978’de elektrik süpürgesinin performansının zamanla azaldığını fark eden James Dyson tarafından üretilen Dyson elektrik süpürgesi, bugün dünyada 65 ülkede satılıyor. Dünyanın ilk toz torbasız süpürgesini icat eden Dyson, dünyada 1000 mühendise sahip bir teknoloji şirketine döndü. Boya partiküllerini güçlü santrifüj ile havadan ayrıştıran siklon kulesi prensibinin elektrikli süpürgelerde çalışmasını sağlayan Dyson, teknolojisini geliştirerek geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor.

2 iş günü içinde tamamlanan Dyson’ın sesli yanıt sistemi Bahar tarafından gerçekleştirildi. Ayrıca marka için santral fon müziği prodüksiyonu yapıldı. Prodüksiyonu tamamlanan ve sesli yanıt seslendirmesi yapılan çalışmaya playerdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Oto bakım ve onarım markası olan Auto King, Türkiye, Rusya, Kıbrıs ve Yunanistan’da hizmet veriyor. Mini onarım ve mobil parça onarım konseptlerini entegre bir biçimde, dünyada ilk kez,  2001 yılında hayata geçiren Auto King, 2011’den itibaren orta – büyük ölçekli hasar onarımı, oto bakım koruma ve mekanik bakım onarım hizmetlerini de vermeye başlamıştır. Hissedarları arasında Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve Avrupa Yatırım Fonu (EIF) gibi uluslararası yatırımcılar yer alan Auto King, Türkiye’de de oldukça geniş bir ağda hizmet veriyor.

IVR seslendirmeleri Santral Anons tarafından yapılan Auto King’e Türkçe ve İngilizce olarak hizmet verildi. Seslendirmesi Tuğba tarafından yapılan çalışmaların okumaları, proje onayını takiben 1 gün içinde teslim edildi. Çalışmayı linkten dinleyebilirsiniz.

 

TEILEN

CEVAP VER