Santral Sistemi Ücretleri

0
343

 

Santral kurulumları, şirketiniz için uygun olduğunu düşündüğünüz marka ve modeli karar vermenizle başlar. Uzman bilişimci ve santral kurulumunu yapan personel ile birlikte vereceğiniz karar ile en doğru sonucu alırsınız. 

Santral Sistemi Çözümleri İçin Markalar

Türkiye’de uluslararası geçerlilik belgelerine sahip, kendini kanıtlamış önemli santral şirketleri vardır. Telesis, Karel, Multitek ve diğer birçok marka; hem satışlarını hem de kurulumlarını aynı çatı altında yaparak profesyonel hizmet vermektedirler. Seçtiğiniz markayı kalitesi ve marka bilinirliği yanında; fiyat dengesi açısından da değerlendirmeniz gerekir. Aynı zamanda değişimlerin daha çok iletişimde aksaklık yaratması, şirketinize yetersiz gelmesi, arıza ve bakım maliyetlerinin artması gibi nedenler yapıldığı bilinmektedir.

Santral için araştırma yaparken, kurulumu için satın alacağınız santralin şirket kapasitenizi karşılayan, arıza ve iletişim sorunu yaşamayacağınız, kurulum sonrası bakım maliyetinin düşük olacağı markaları seçmeye özen göstermeniz gerekmektedir. 

Santral Sistemi Ücretleri

Santral sistemleri, şirketinizin güvenliği açısından da önemli olduğu için güvenli ve kullanışlı marka ve modelleri tercih etmeniz gerekir. Verimlilik, tasarruf, son teknoloji kullanımı olan santral sistemleri size sorunsuz bir iletişim sunmakla kalmayıp şirket içi maliyetlerinizi de en aza indirmektedir. Bu ücretler uzun vadede aslında çok ekonomik bir çözümdür sizin için. Seçeceğiniz marka ve model santraller özünde yüksek fiyat bile olsa, zamanla doğru seçimlerinizle, doğru bir yol seçtiğinizi anlayacaksınız.

Karel marka santral sistemlerinde iletişim çözümlerinin tamamını bulabilir, IP veri tabanı ile hem yurtiçi hem de yurtdışı konuşma maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Günümüzde karel markası ile Türkiye’de 700.000 aşkın kurulu PBX santrali kullanılmaya devam etmektedir. Telesis marka santral sistemlerinde ise daha çok IVR sesli yanıt sistemi kullanılmaktadır. Multitek marka santral sistemleri genellikle hemen her yerde işyerlerinde karşımıza çıkan bir marka olup maliyet açısından en alt işyerinden en üst düzey işyerlerinde, geniş bir ağda kullanılmaktadır.

Son teknoloji santral sistemlerini kullanmanız, uzun dönemde olumlu ve ekonomik geri dönüş almanıza neden olacaktır. Böylece çok yüksek gibi görünen santral rakamları sonrasında işlevselliği, zaman içinde gelişen teknolojiye her daim uyum sağlaması, arıza ve bakım hizmetlerinin zamanında yapılması şirket kazancınızı arttırarak kısa sürede ödeyeceğiniz ücretin karşılanmasını sağlayacaktır.

TEILEN

CEVAP VER