Seslendirme Ajansı

0
340

Seslendirme Ajansı ile Kurum Kimliğinizi Oluşturun

Firmaların kurumsal kimliğini, vizyonunu, misyonunu ve müşteri profiline yönelik algısını yaratan santral anons son yıllarda kurumların vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Şirketlerin öncelikli yatırımlarının pazarlama ve satış olduğu göz önüne alındığında oldukça faydalı geri dönüşleri olan santral anons seslendirmeleri, müşteriler ve firmaların ilk iletişim kurdukları alan olarak farklı bir öneme sahiptir.

Kurumların IVR anonslarında kullandığı dil, tonlama ve ses, firma kalitesini de pekiştirir, müşteri gözünde yüksek seviyede olumlu bir algı oluşturur. Şirketlere dışarıdan gelen telefonların cevaplanması, aktarılması ve yürütülmesi işlevini yerine getiren santral anons; müşterileri bekletmeden hizmet vermeye odaklanmaktadır. Bu noktada en önemli hususların başında santral karşılama anonsları, bekletme anonsları ve santral fon müzikleri gelmektedir. Zira telefonun diğer ucunda olan müşteri zamanını geçirdiği telefonda iyi bir sesin, müziğin veya konuşmanın kulağına gelmesini ister. Bu da şüphesiz santral anons seslendirme ajansı sayesinde kaliteli bir hizmetle gerçekleştirilir. 

Santral anons sesleri nasıl olmalıdır?

Seslendirme ajansları, santral anonsları konusunda en çok ses, müzik ve kullanılan dil üzerinde dururlar. Müşterilerin kulağına ulaşan tüm bu detaylar, algıyı yaratmada öncelik oluşturur. Etkili bir ses, doğru tonlama ve rahatsız etmeyen bekletme müziği ile müşterinin bu kısa süreden memnun olması sağlanır. Santral anons sesleri ve buna eşlik eden fon müziği, doğru bir metin ile kullanıldığı zaman hedefe ulaşmama ihtimali yoktur. Profesyonel bir ses, samimi bir ton, doğru ve akıcı bir dil kullanımı ile kurumsal kimliğe uygun bir santral anonsu gerçekleştirilir.

Profesyonel ve ana dilinde seslendirme yapan seslendirme sanatçıları ile çalışan seslendirme ajansları, tecrübeleriyle müşterilerine farklı seçenekler sunmaktadır. Birlikte çalışılan profesyonel seslendirme sanatçıları sayesinde kurumsal kimliği oluşturmada oldukça kaliteli işler sunan santral anonsları, kullanılan sesin önemine de tekrar dikkat çekmektedir.

 Ses seçimi ve prodüksiyon nasıl yapılmalıdır?

Santral anons seslendirmesini profesyonel olarak yapan seslendirme sanatçıları, öncelikle kadın ve erkek olmak üzere ikiye ayrılır. Öncelikle kurumunuza uygun olan ses seçimini, örnek santral anonsları arasından yapmalısınız. Bunun için öncelikle seçenekleri dinlemeli, kurumunuza ait metne uygun sese karar vermelisiniz. Santral anons seslerinde önemli olan, kurum kimliğinize uygun sese karar vermenizdir.

Hemen ardından santral fon müziğini, müşterilerinizi rahatsız etmeyecek ve şirketinize uyumlu tonlarda müziklerden seçmelisiniz. Son olarak karar vermeniz gereken konulardan biri de santral anons fiyatları olacaktır. Bütçenize uygun en kaliteli seçimden sonra yapmanız gereken kaliteli bir prodüksiyon ile çalışmanızı müşterileriniz ile buluşturmak olacaktır.

TEILEN

CEVAP VER