Yayın İlkeleri

Şirketimize ait tüm internet siteleri ve sosyal medya hesaplarında “özgün içeriklerle desteklenen yayınlar” prensibini esas almaktayız. Aşağıda bulunan, www.santralanons.com sitesine ait hizmet şartları ve gizlilik ilkelerini dikkatle okumanızı rica ederiz.

  1. Ürettiğimiz tüm; yazılı, görüntülü veya sesli çekimler, aksi yazılı olarak ifade edilmedikçe şirketimiz adına lisanslıdır.
  2. Blog sayfalarımızdaki tüm içerikleri sitemize aktif linkle bağlantı vermek kaidesi ile başka portallarda veya sosyal medya platformlarında paylaşıma açıktır.
  3. Tarafımızca üretilmiş olan Ses demoları şirketimizce yazılı olarak izin verilmediği müddetçe hiç bir internet sitesinde ya da sosyal paylaşım platformlarında kullanılamaz.
  4. Santral Anons’ ulaşabileceğiniz tüm irtibat kanalları http://santralanons.com/iletisim/ adresinde belirtildiği gibidir.
  5. Sitemizi ziyaret ettiğiniz esnada, portal altyapılarımızın bilgisayarınıza tanımlama dokümanları yerleştirebileceğini, ip adresi, losyon ve tarayıcı bilgilerinizin kendi sistemimiz içerisinde ya da farklı web tabanlı veya web tabanlı olmayan yazılımlarda depolanabileceği beyanını kabul etmiş sayılırsınız.
  6. Sitemizde yer alan tüm; iletişim formları, e-posta adresleri, telefon numaraları ve canlı destek bölümlerinin herhangi birini kullandığınızda, tüm giriş bilgilerinizin arşivimiz içeresinde saklı kaldığını ve şirketimize ait paylaşımları aktardığınız, paylaştığınız, tüm yayın kanallarında açıkça ifade ettiğiniz tüm ifade ve içeriklerden şahsınızın sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılırsınız.

www.santralanons.com adlı internet sitemizde ve şirketimize ait internet sayfalarımızın tümünde,  ziyaretçilerimize faydalı ve bilgilendirici içerikler yayınlamaya özen gösteriyoruz. Bu kaideler çerçevesinde oluşturduğumuz iletişim ağına sizlerin göstermiş olduğu yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.